За пиріжки з Вишнями Оленка заплатила 18 грн А за пиріжки з малиною джемом 36 г

0
0

За пиріжки з Вишнями Оленка заплатила 18 грн А за пиріжки з малиною джемом 36 грн1 пере Жок із вишнями коштує 3₴ скільки коштує 1 Періжок їз Малиновим джемом, якщо відомо, що їх було куплено на 3 більше, ніж пиріжків із вишнями?

0
0

Ответ: 4 грн

Пошаговое объяснение:

18:3=6(пирожков)-с вишнями;

6+3=9(пирожков)-с малиновым джемом

36:9=4(грн)-стоит 1 пирожок с малиновым джемом

Показано 1 результата